سلام خدمت شما دوست عزیرم

اگر داخل ابن صفحه ای و داری این متن رو میخونی نشون میده که درباره من کنجکاو بودی.پس اول با این موضوع شروع میکنم که من کی هستم.

توی جواب این سوال باید بگم که سارا احمدی هستم.سن رو نمیگم شما هم سعی کنید نپرسید:)

خب حالا سارا احمدی کیه؟توی زندگیم دست به کارای بسیار زیادی زدم ولی بعد از اینکه همه این کارها رو به نتیجه می‌رسوندم اون حس خوبی باید میداشتم رو نداشتم.همیشه با خودم میگفتم من که توی این کار موفق شدم پس چرا حس میکنم جای یک چیزی خالیه.

تا اینکه فهمیدم با موضوع شخصیت شناسی خیلی اتفاقی آشنا شدم و فهمیدم که کارایی که انجام میدادم مطابق با تیپ شخصیتم نبود.

تازه متوجه شدم بودم که چرا بیشتر افرادی که مثلا کارمند هستن شغل خودشون رو دوس ندارن یا اینکه یک نفر ۴ سال توی رشته های تحثیل میکنه که بعد ها متوجه میشه اصلا به اون رشته علاقه نداشته.

why we are here?

خب حالا ما همه‌ی این موضوعات رو متوجه شدم،اینجا چرا دارم می‌گم؟

موضوع از این قراره که همونجوری که من خودم مسیر خودم رو تغییر دادم و الان از زندگی ای که دارم راضیم.همون مسیر که هممون رفتیم.دبستان،راهنمایی،دبیرستان پسر باشید دانشگاه یا کنکور دختر باشید دانشگاه یا خونه شوهر بعدش هم در به در دنبال استخدام شدن توی یک شرکت با حقوق چندرغاز وهمین جوری به زندگی ادامه دادن و انجام کارهایی که اصلا بهش علاقه‌ای نداریم.

توی این سایت هم قراره بهتون یاد بدم که چجوزی نقطه عطف داشته باشید و کارایی رو که مطابق با شخصییتون هست رو اتجام بدین و از زندگی لدت ببرید.


صبحبت‌هام رو با یک جمله از استیو جابز فقید تموم میکنم :
تگر میخاهید کار بزرگی انجام دهید باید کاری را انجام دهید که عاشق آن هستید